Waporyzator Fury Edge – Opinie, ocena, cena I jakość

Fury Edge jest taśmą średniej klasy, która wytwarza dobrą i smaczną parę. Ma solidną i kompaktową budowę, która posiada takie cechy jak precyzyjna regulacja temperatury, ogrzewanie konwekcyjne i wyświetlacz LED. Ponadto, ma mnóstwo akcesoriów, z których możesz wybierać, aby poprawić swoje ogólne wrażenia z tego urządzenia. Fury Edge jest w stanie dać Ci doświadczenie premium, które nie będzie Cię kosztować ramię i nogę.

Waporyzator Fury Edge by Healthy Rips (odwiedź stronę główną) wygląda jak dwa poprzednie modele Fury, jak również POTV One (Recenzja | Kup), który jest odznaką wersji Fury. Nic dziwnego, że ta konstrukcja jest używana tak często, ponieważ oferuje wiele funkcji w eleganckiej, kompaktowej formie.

Edge jest ulepszeniem do poprzednich modeli: Fury 2 i Fierce. Ma on większą żywotność baterii, szybszy czas nagrzewania i wytwarza lepsze pary. Edge jest średniej klasy waporyzatorem z takimi funkcjami jak precyzyjna kontrola temperatury, haptyczne sprzężenie zwrotne i cyfrowy wyświetlacz, który pokazuje żywotność baterii i temperaturę. Poza tym, posiada on również ładny zestaw akcesoriów, które mogą się przydać niektórym waporyzatorom.

Oprócz urządzenia, ładowarki i narzędzi do czyszczenia, w zestawie znajduje się kilka akcesoriów:

Pokrowiec ochronny – Edge jest wyposażony w odporną na zapach obudowę ochronną, która chroni go przed kurzem i brudem. Należy pamiętać, że pasuje ona tylko do ustnika z tworzywa sztucznego.

Concentrate Pad – Można go używać do taśmowania koncentratów woskowych. Nie polecam jednak używania go, ponieważ temperatura nie będzie wystarczająco wysoka, aby całkowicie waporyzować wosk. Więc jeśli chcesz użyć wosku, po prostu trzymaj się suchego zioła i trzymaj się długopisu vape woskowego.

Szklany ustnik – plastikowy ustnik można wymienić za pomocą szklanego ustnika. Jest to świetne akcesorium, ponieważ pomaga oczyścić ustnik z wosku i uczynić go czystszym. Można również wyciągnąć szklany ustnik, aby zastąpić go innymi akcesoriami.

Edge ma mały korpus ze stopu Kirksite, który jest solidny i trwały. Waży on około 5,6 uncji, czyli jest nieco cięższy niż poprzednia Fury 2. A dzięki swojej minimalistycznej strukturze, jest na tyle przenośny, że mieści się w kieszeni i doskonale trzyma się na dłoni.

Z boku urządzenia znajduje się owalny przycisk zasilania z dwoma przyciskami do kontroli temperatury. Na górze ma wyświetlacz LED, który ma przydatną funkcję – odwraca sposób trzymania wporyzatora Fury Edge , ułatwiając obserwację temperatury i poziomu baterii.

Jak już wspomniałem wcześniej, w zestawie znajdują się dwa ustniki, a wybór pomiędzy nimi jest kwestią preferencji. Dla mnie lubiłem używać szklanego ustnika, ponieważ chłodzi on parę i nadaje jej smak, podczas gdy plastikowy wpływa na jej smak. Polecam jednak korzystanie z plastikowego ustnika w podróży, ponieważ szklany ustnik może łatwo się złamać.

Edge ma szybki czas nagrzewania się i skutecznie paruje zioła. Zakładam, że hybrydowy system grzewczy pomógł w pełni wydobywać zioła, ponieważ AVP jest brązowy i chrupiący. Jeśli używasz go przez jakiś czas, ciało pozostaje chłodne, ale ustnik nagrzewa się w wyższej temperaturze. Więc jeśli tego nie chcesz, użyj szklanego ustnika.

Ponadto, ma on niską odporność na przeciąganie, co ułatwia wdychanie oparów. Ma izolowaną drogę przepływu pary, więc nie musisz się martwić o coś, co może wpłynąć na czystość i smak pary. Mam 4-5 dobrych trafień w każdej sesji, co jest całkiem przeciętne jak na taśmę klasy średniej.